שעות פתיחה:

ימים א' - ה' : 08:30 --19:00
יום שישי : 08:30 -- 17:00

סניף מרכז:

03-5324702

סניף צפון:

077-4195800

המלצות

לפגישת ייעוץ

X

לפגישת ייעוץ:

   

  להלן מספר המלצות שאספנו מלקוחותינו 

  ניק בנובייב

  סניף גבעת שמואל,
  "בתור מומחה לבעיות איטום שרוב היום מבלה בעבודה פיזית הכוללת טיפוס על גגות והרמת משאות כבדים, גם לי כמו לרוב עם ישראל יש בעיות גב. אני מטופל שנים ב'מרכז לבריאות הגב' גם בכירופרקטיקה וגם בעיסוי שדרתי ומאוד מרוצה מהטיפולים. כל פעם שנתפס לי הגב או הצוואר אני מגיע לטיפול ויוצא כמו חדש. אני ממליץ לכל מי שסובל מבעיות גב להגיע למרפאה – הצוות מקסים, ורדה מנהלת המרפאה נחמדה ואדיבה תמיד ויש לי תמיד הרגשה של בית.
  למעוניינים – ניתן להתקשר אליי לטלפון 0546242489 ולשמוע עוד המלצות…"

  אורית לב

  לאחר מספר טיפולים מורגש שינוי משמעותי לטובה.
  מאוד סבלנים וקשובים למטופל.
  סוף סוף יש הקלה לאחר שנים של כאב.

  לאה

  סניף גבעת שמואל,
  "הגעתי למרפאה של ד"ר אורלי עם כאבים חזקים בכתף – בקושי יכלתי לתפקד. בטיפול גיליתי כמה בעיות קיימות בגב שלי ושבעצם כאב הכתף הוא כאב שכמה שמגיע מהצוואר. לאחר הטיפול הראשון כבר הרגשתי הרבה יותר טוב כאילו הגב התיישר לי והפכתי גבוהה במספר סנטימטרים!
  אני מגיעה דרך קופ"ח לאומית במחיר סמלי של 130 ש"ח בלבד."

  ד"ר נדב ניצן

  לכל המעוניין, שלום רב!
  אני אדם פעיל שבמשך שנים עסק בענפי ספורט תחרותיים. במהלך השנה האחרונה (2018) החלתי לסבול מכאבי גב תחתון שהתגברו עם פעילות גופנית ולאחר מכן החמירו באופן שמנע ממני לקום ללא כאב מישיבה. הכאבים גם לוו בתחושת חוסר נעימות באגן וכן בנימול באצבעות הרגליים.
  בהמלצת אורטופד מומחה הופנתי לד"ר אורלי פלטנר מהמרכז לבריאות הגב בצפון.
  ד"ר פלטנר ביצעה אבחנה מקיפה והחלה בטיפול שמרני. במקביל המליצה לי ד"ר פלטנר לבקש סריקת CT על-מנת לאפיין את הבעייה לעומקה, כך שהטיפול הכירופרקטי יוכל להיות ממוקד מטרה. לאחר מספר טיפולים מועט חל שיפור משמעותי במצבי, וכיום לאחר כ-10 טיפולים תדירות כאבי הגב הינה זניחה. חשוב לי ציין שגישתה של ד"ר פלטנר אינה בסגנון "טיפול וגמרנו" אלא בהדרכה שוטפת והוליסטית למניעת הישנות בעיות הגב מהן אני סובל. אני ממליץ בחום לכל מי שסובל מבעיות גב לפנות לטיפול אצל ד"ר פלטנר.
  בכבוד רב,
  ד"ר נדב ניצן

  סימונה ענבר

  סניף קרית טבעון, 
  "אני מטופלת במרכז לבריאות הגב מספר חודשים, בתור מעצבת פנים שיושבת הרבה שעות מול המחשב, אני מרגישה שהטיפול משפר לי איכות החיים ומאפשר לתפקד יותר טוב בחיי היום יום…"

  מרים ש.

  במשך שנים סבלתי מהגב התחתון והקרנות לרגליים עקב בלטי דיסק,טופלתי בפיזיותרפיה וגם בקרמים שונים נגד כאב.
  הטיפולים היחידים שעזרו לי בצורה משמעותית הם טיפולי הכירופרקטיקה והעיסוי השדרתי ב"מרכז לבריאות הגב"
  במיוחד עזרו לי המתיחות לגב התחתון במיטת הטיפולים המיוחדת.

  אוראל כהן

  לכבוד
  מרכז בריאות הגב – אורלי פלטנר אורנים 6 גבעת שמואל
  ברצוני להודות על העזרה והטיפול המדהים שקיבלתי ע"י הגברת קורינה המדהימה והמקצועית. בהיותי בהריון חודש 7 סבלתי מאוד מנימול וזרמים כואבים ב2 הידיים והצוואר כולל כאבי גב עליון וכתפיים תפוסות L ניסיתי הכל !! דיקור סיני , טראומיל ,מכשיר טנס בדיקות פיזיותרפיה ועוד… היחידה שהצליחה לגמול אותי מהייסורים והכאבים זו קורינה !!
  קורינה בעלת ידי זהב עם ידע ומקצועיות ברמה גבוהה מאוד במיוחד לנשים בהריון עם המון סבלנות ,רגישות ואכפתיות , אני שמחה שזכיתי להכיר אותך ולהיות מטופלת שלך !
  כן ירבו מטפלים ברפואה משלימה כמוך! תודה לך שעזרת לי לעבור את ההיריון בכיף עם שינה בלילות  וללא כאבים .
  ממליצה בחום לכל ההריונות !
  בברכה אוראל כהן

  לימור משה

  אורלי היקרה
  תודה רבה על הטיפול המסור והאהוב
  יש לציין שיש לך ניסיון רב בתחום
  מוטיבציה לעזור לכל אדם המגיע אלייך
  עלי והצליחי בכל אשר תעשי

  מרים נ.

  אור וכאב האם הם הולכים יחדיו?
  אור זה זוהר , אור זה זריחה
  אור זה חום – אך כאב לא ולא.
  אני מכירה אחת שלי היא אור
  והמון כאב גורמת לי
  משונה מאוד אך לי היא
  עוזרת בתנועות היד
  בהזזת הרגל
  בסיבוב הצוואר
  לכן אורלי..תודה

  ד"ר ל. ב

  כל מען דבעי,
  ברצוני להמליץ על ד"ר פלטנר,אורלי-כירופרקטית-
  ד"ר פלטנר טיפלה בי עקב כאבי גב לאחר תאונת דרכים, עם תוצאות מצוינות. בנוסף היא טיפלה במכרים, אשר הפניתי אליה לטיפול בכאבי גב.
  להערכתי ד"ר פלטנר הינה בעלת מקצוע מצוינת והנני ממליץ עליה בלב שלם.
  בכבוד רב,

  יצחק- אור יהודה

  אני מטופל אצל ד"ר פלטנר מספר שנים לסירוגין בשל פריצת דיסק בגב התחתון וכאבי גב תחתון ורגליים. ברצוני להביע הערכה עמוקה על רמה מקצועית גבוהה, יחס חם ומסור, למטופלים בכל זמן שהוא, בשבתות ובשעות לא מקובלות.
  חזק ואמץ.
  בהערכה עמוקה

  חיים – רמת גן

  פצעתי במלחמת יום כיפור. במשך שנים קיבלתי טיפול בהידרותרפיה בגלל פציעה בגב, בחזה ובכתף, וכאבי רגליים עם התכווצויות. בתקופה האחרונה סבלתי מכאבים ומהגבלות בתפקוד. קיבלתי המלצה לטיפולי כירופרקטיקה ובהמלצת חברים פניתי לד"ר פלטנר לטיפול. ברצוני לציין את היחס החיובי והסבלני שקבלתי מד"ר פלטנר וצוות המרפאה.
  היחס, הן במהלך הבדיקה הפיסית ועיון במסמכים הרפואיים, צילומים, והן במהלך הטיפולים שאני מקבל. כל החודשים שבהם הייתי מטופל אצל ד"ר פלטנר, תמיד שאלו אותי על מצבי ובהתאם לכך קיבלתי את הטיפול. עלי לציין שתודות לטיפול המסור שאני מקבל של ד"ר פלטנר, חזרתי לעבודה בהתנדבות- 3 פעמים בשבוע.
  תודה לכל הצוות.

  יוסף, רמלה

  בסד'
  טופלתי ע"י ד"ר אורלי פלטנר, כירופרקטית, במשך כשנתיים, כנכה צה"ל בשל כאבים בצוואר וביד.
  הפניית משרד הביטחון, אגף השיקום, הייתה למשך מספר פגישות עם שעות טיפול קצובות.
  מיד עם תחילת הטיפול ע"י ד"ר פלטנר, הבחנתי במטפלת ברמה מקצועית מעולה, מסורה, חרוצה ואחראית.
  מול עיניה עמד המטופל כאדם.
  בימים בהם נזקקתי לטיפול ממושך, מעבר לזמן המוקצב והממומן ע"י משרד הביטחון, לא חשבה פעמיים והמשיכה טיפול על חשבון זמנה. הכל במטרה להביא לשיפור במצבי.
  מדובר באשת מקצוע מסורה ואמינה.
  בתקופה שבה מטפלים ואנשי ציבור מונעים ע"י אינטרסים אישיים, אין ספק שקבלת טיפול ע"י ד"ר פלטנר הייתה עבורי דוגמא אידיאלית למתן שירות עם "נשמה" שלא ניתן לרכוש בכל כסף.מי ייתן ומשמיים ישולם שכרה

  בני- הרצלייה

  אני נכה צה"ל. לפני מספר שנים עברתי ניתוח קיבוע בשל שבר דחיסה בחוליות הגב העליון. היום אני סובל מבעיות בגב העליון, באגן ובכפות הרגליים.
  לאחר שטיפולים בדיקור הפסיקו לעזור לי, התחלתי בטיפולים אצל ד"ר פלטנר.
  לאחר שבאתי אליה המשכתי לבחון חלופות טיפוליות, כולל במחלקת השיקום בבי"ח שיבא, ובסופו של דבר אני מעדיף את הטיפולים אצלה.
  להלן מספר מאפיינים המסבירים את שביעות רצוני מד"ר פלטנר:
  ד"ר פלטנר הפגינה מקצועיות בנוגע לבעיות האורתופדיות שלי והיא יודעת להציע לי טיפולים מתחדשים מידי תקופה.
  ד"ר פלטנר מחזיקה ציוד עזר מודרני ויקר, הציוד המתקדם ביותר שראיתי, שלא הצלחתי למצוא כמותו גם בשיקום בשיבא.רק היא מבצעת את הטיפולים הכירופרקטיים המורכבים, שיכולים להיות כרוכים בנזק, אם נערכים ע"י אדם חסר הכשרה.הטיפולים אצל ד"ר פלטנר מותאמים לצרכי והיא מאפשרת לי להשתמש במכשירים כגון מיטת גלים וחשמל. טיפולים אלו לא הוצעו לי בשום מקום אחר.יש לד"ר פלטנר אוזן קשובה לבעיותיי והיא מצליחה לשדר כל פעם מחדש אכפתיות ויחס אוהד.שעות העבודה שלה גמישות וכשאני מגיע למרפאה אני נכנס כמעט מיד לטיפול.טיפולי החשמל ומיטת הגלים ניתנים לי בנוסף לטיפול הכירופרקטי.הטיפולים במקומות אחרים היו קצרים יותר ופחות מקיפים, והיו מקומות בהם הייתי צריך להמתין לפחות שעה עד לכניסתי לטיפול. הטיפולים של ד"ר פלטנר מאפשרים לי לשמור על הגמישות במערכת הלוקומוטורית ועל שיפור התפקוד.לאחר שבחנתי חלופות אני מעדיף להמשיך לקבל את הטיפולים אצל ד"ר פלטנר.

  ירון, פתח תקווה

  בזמן השירות הסדיר נפצעתי מפגיעת קליע בעמוד השדרה הצווארי ומזה שנים אני סובל לסירוגין מכאבים, הקרנות לידיים ולחץ באזור הצוואר.
  לד"ר פלטנר הגעתי במקרה לאחר התקף כאבים חריף ביותר שגרם להגבלה רצינית בתנועותיי ואף להיעדרות ממושכת מעבודתי.
  ברצוני לציין חיוב את היחס המקצועי, האדיב והסובלני שקיבלתי מצד ד"ר פלטנר ומצוות המרפאה- יחס שהתבטא הן במהלך האבחון הראשוני שכלל בדיקה פיסית ועיון במסמכים רפואיים קודמים (צילומים, סיכומי מחלה וכ"ו), והן במהלך הטיפולים שבאו לאחר מכן ובעקבותיהם חל שיפור דרמטי במצבי שבא לידי ביטוי בהפסקת נטילת משככי כאבים שהייתי לוקח באופן קבוע וכן בחזרתי לעבודה ולפעילות ספורטיבית.
  לאורך כל השנים שבהם הייתי מטופל אצל ד"ר פלטנר, היא דאגה לקבל עדכון תמידי על מצבי, לתעדו ובהתאם לשנות את אופן הטיפול ע"פ הצורך.כמו כן, במרפאה התייחסו באוזן קשבת לכל בקשותיי ושאלותיי בכל הנוגע לאופן הטיפול ולהדרכה ביציבה נכונה.

  חנה- פתח תקווה

  במשך מספר חודשים סבלתי מהפרעות שינה שהתבטאו בקושי להירדם. שכבתי במיטה במשך שעה עד שעה וחצי ולא הצלחתי להירדם. כדי להירדם נעזרתי בכדורי שינה טבעיים שקיבלתי במרשם מרופאה פסיכיאטרית. בגלל הכדורים קמתי רק בצהריים והייתי מטושטשת במשך כל היום. בעיה זו גרמה לשיבוש סדר היום הרגיל שלי ולעגמת נפש לי ולמשפחה.באותה התקופה פניתי לד"ר פלטנר לטיפול בכירופרקטיקה בשל כאבי צוואר, שכמות והקרנה ליד ימין.
  לאחר הטיפול הראשון הופתעתי לגלות שאני נרדמת בקלות ללא כדורים.
  מאז עבר כחודש ואני מרגישה מצוין ונרדמת בקלות

  שלמה – גני תקווה

  לכבוד ד"ר פלטנר,
  אני מקבל טיפולי כירופרקטיקה אצל ד"ר פלטנר מספר שנים בשל כאבי כתפיים, גב עליון ותחתון המחריפים בשל עיסוקי בספורט תחרותי.
  אני מרוצה מאוד מהטיפול המקצועי והמאוד מסור הניתן ע"י ד"ר פלטנר וצוות המרפאה שלה, והמלצתי גם לחברים נוספים להגיע למרפאתה.
  כספורטאי מקצוען, העוסק בהרבה ענפי ספורט, אני חייב לציין כי הטיפולים עוזרים לי מאוד, וכן להדגיש את הרמה המקצועית והיחס האישי הניתן לי במרפאה.

  המלצה מנכה צהל

  ראוי לציין את הטיפולים והשרות המסור

  המלצה מנכה צהל

  טיפול מקצועי גם מבחינה רפואית וגם מבחינת יחס אישי

  אסף מיזלס

  לכבוד ד"ר אורלי פלטנר המרכז לבריאות הגב שמי אסף, אני מנהל סניף של אחד מבתי הקפה היוקרתיים בארץ ומתוקף התפקיד עומד שעות מרובות על הרגליים. בשנים האחרונות החלו לי כאבי רגליים ופניתי לאחד המכונים כדי לרכוש מדרסים. שילמתי במיטב כספי ולצערי המדרסים כנראה לא היו מספיק מקצועיים ולא התאימו לי. המשכתי לדרוך עם כאבים כאשר אני חש בכל שבוע החרפה במצבי. לפני מספר חודשים פניתי ל"מרכז לבריאות הגב" עם בעיית כאבי כפות הרגליים, יש לציין שאני מטופל ב" מרכז לבריאות הגב" כשנה בטיפולי כירופרקטיקה ועיסוי שדרתי.  ד"ר אורלי פלטנר, בדקה אותי עם הסורק התלת מימדי החדיש והוציאה סריקה ממוחשבת של כפות הרגליים שלי. הסריקה נשלחה לייצור במכונת CNC וקיבלתי מדרסים המיועדים לעמידה ממושכת.
  אני מאוד מרוצה מהמדרסים, הכאבים בכפות הרגליים חלפו וגם מצב הגב התחתון השתפר מאז. ממליץ על השיטה והמכון לכל מי שסובל מכאבי כפות רגליים וגב. אסף מיזלס – טבעון

  רן כרמי.

  לכבוד ד"ר אורלי פלטנר המרכז לבריאות הגב גבעת שמואל 27 בפברואר 2017 לאור המלצתו של האורטופד שלי הגעתי למרפאה של ד"ר אורלי פלטנר בעקבות בלט בחוליות עמוד השדרה, עם כאבים עזים שגרמו למוגבלות לי למוגבלות בתנועה. הטיפולים היחידים שעזרו לי בצורה משמעותית היו טיפולי הכירופרקטיקה ע"י ד"ר אורלי פלטנר והעיסוי השדרתי ע"י קורינה שגילתה מיומנות ומקצועיות ראויים לשבח. ברצוני להביע את הערכתי העמוקה על רמת מקצועיות גבוהה.
  בעיות הגב נעלמו לפסק זמן כאילו לא היו וחשוב לציין שהיום אני יכול לבצע כל פעולה שלא הייתי מסוגל לבצע לפני הטיפול המשולב. תודה רבה לאורלי ולקורינה. רן כרמי.

  תמיר עמר

  אני תמיר עמר, נכה משרד הביטחון, מטופל במרכז לבריאות הגב בכירופרקטיקה אצל דר אורלי פלטנר כבר מספר שנים . לפני כחמישה חודשים אורלי לא הייתה בקליניקה והייתי צריך טיפול. התקשרתי למזכירה והיא אמרה שניתן לעשות עיסוי רפואי ושיקומי אצל אירנה קוזיארצוק אבל באופן פרטי. אני הסכמתי כי הייתי עם כאבים חזקים. נקבע לי תור ליום שלמחרת ואירנה עשתה לי טיפול . אחרי הטיפול הרגשתי שנולדתי מחדש ופלא פלאים נעלמו לי הכאבים. אני ממליץ על אירנה כמעסה מקצועית סובלנית ואכפתית תודה רבה
  תמיר עמר

  טל בנימין

  שלום רב, אשמח להביע את הערכתי הרבה לטיפולה המסור והמקצועי ביותר של אירנה.
  אני מטופלת אצל אירנה באופן קבוע כבר למעלה מ-8 שנים, ולאורך השנים כל סוגי הכאבים החל מפציעות בשירות הצבאי ועד לכאבי הגב של שגרת החיים במשרד טופלו במסירות רבה ועם כל הלב על ידי ידיה המקצועיות של אירנה. תמיד עם המון סבלנות, רגישות רבה ויכולת מופלאה לרפא בדיוק מה שכואב.
  אירנה תמיד קשובה, מסבירת פנים ומקבלת לטיפול עם המון אהבה ואכפתיות. אני ממליצה בחום לכל אדם לנסות ולגלות עד כמה אירנה מקצועית ומנוסה ולחוות בעצמו כיצד הטיפול מצליח לשכך את כאביו. כמו כן אני ממליצה לכל מעסיק לזכות במטפלת כל כך מסורה ולפני הכל אישה מקסימה עם לב רחב. אירנה היא בהחלט מטפלת בחסד עליון, במובן המקצועי והבינאישי, ואין לי ספק שהיא תהווה נכס יקר ומשמעותי בכל מקום שאליו היא תגיע. בהערכה רבה, טל בנימין 052-5288211

  שפרה רביע

  אני שפרה רביע, נכה 100 אחוז נכות של משרד הביטחון, פראפלאגית אחרי אי מוביליזציה של המוח, סובלת מכאבים גב קשים, דלקות בכתפיים, CTS בשתי כפות היידים וטניס אלבו. במסגרת משרד הביטחון אני מגיעה לטיפולים במרכז לבריאות הגב של דר אורלי פלטנר שם הכרתי את אירנה קוזארצוק אצלה אני מטופלת מספר חודשים. אירנה עזרה לי בצורה משמעותית לשחרר את הכאב.תוך כדי טיפולים מדר אורלי ואירנה אני מגיעה למצב בו אני יכולה לתפקד במשך ימים אחרי הטיפול, ולשבת על הכיסא ללא כל כך הרבה כאבים. הטיפולים משפרים את הכאב בזמן הישיבה על הכיסא ומשפרים את התפקוד שלי.. בלי טיפולים אלה אני לא יכולה לתפקד. לכן אני ממליצה בחום על אירנה כמסעה שהבינה את הצרכים של הגוף שלי ושאני נכה קשה היא נותנת טיפול מסור ואישי.

  יצחק חגאי

  אני יצחק חגאי, נכה משרד הביטחון. אני סובל מבעיות גב קשות ורגליים במשך שנים, את אירנה הכרתי בזמן שהגעתי לדר אורלי פלטנר לכירופרקטיקה. עשיתי ביטוח פרטי במיוחד בשביל להגיע לאירנה. אני רוצה להמליץ על אירנה בחום כמטפלת מקצועית ומעולה. במשך שנים רבות אני סובל מבעיות גב התנסתי בטיפולים מגוונים אצל מטפלים רבים ובטכניקות שונות, אך ללא ספק אירנה היא המטפלת הטובה מבין כולם שפגשתי. אני מאמין שהנסיון הרב של אירנה והרצון שלה לעזור לכל אחד מקנה לה יתרון גדול על פני מטפלים רבים אחרים. מהנסיון האישי וגם ממה ששמעתי ממטופלים אחרים, המקצועיות האחריות והמסירות הרבה שלה כלפי לקוחותיה ובמקביל לרגישות האמפתיה וההקשבה, הם אלו הגורמים למטופלים הרבים להישאר ולהתמיד בטיפול אצלה ובעיקר להיות מרוצים ואסירי תודה. בברכה יצחק חגאי

  הודיה לוי

  לאורלי ערב טוב, אני רוצה לומר לך ולציין את יסמין !
  העיסוי היה פשוט מושלם!
  ואני לא אחת שרושמת ואומרת,אבל הפעם הייתי חייבת לציין זאת בפנייך.
  גם העיסויים , וגם הגישה שלה עם לקוחות..
  אני מרגישה נפלא,יצאתי עם חיוך (:
  והכי חשוב מרגישה קלילה ויכולה להמשיך את הערב ולא כבשאר הלילות להיזרק על הספה.
  אז תודה ענקית , לוי הודיה

  נאדר מנסארה

  אורלי שלום,
  ברצוני להביע ולהגיד מילה טובה לכל מערכת הבריאות שסביבך ,אם זה מקום חם ואווירה משפחתית ,ואם זה עובדים ועובדות ,היותי אחד שסבל מבעיות גב ורכש כל כך הרבה ניסיון בטיפולי כירופרקטיקה ורפואה אלטרנטיבית במשך 8 שנים מסביב לעולם , אני מוצא לעצמי חובה נעימה להודות לך ולעובדיך על הטיפול המסור ועל האווירה הנעימה האופטימית שנותנת השראה חיובית במקום ובזמן.
  תודותיי על רמת המקצוענות ,מסירות והשאפתנות להצלחה .
  אנו עוד ניפגש להרבה זמן..
  מכל הלב…
  נאדר.

  קלרה אבסקר וירושלמי קרן מנהלת בית האבות ועו"ס בית אבות

  אורלי עבדה אצלנו במחלקה הסיעודית

  במימון פרטי של דיירים ושל קרן לטיפול בחסויים , באופן פרטני עם מספר דיירים בכירופרקטיקה, במשך שלוש שנים. במהלך שנים אלו אורלי עבדה ברצינות ובמסירות והגיע בהתמדה ובאחריות כל שבוע לבית האבות. לצערנו היא נאלצה לסיים את עבודתה עמנו בחודש ינואר האחרון לאחר ששני דירים שעמם עבדה נפטרו בשנה האחרונה ולדיירות הנוספות לא נותר עוד תקציב לממן פעילות זו. אנו מצטערים על לכתה של אורלי ומקווים שבהמשך ,אם יבואו דיירים רלוונטיים , נוכל להציע לאפוטרופוס של הדייר להיעזר שוב בשירותיה. אורלי היא מאד רצינית, אחראית, בעלת גישה רכה ואוהבת כלפי הדיירים ובעלת יכולת הקשבה והכלה למטופלים שלה. ניתן היה לראות בה כמטפלת מקצועית בתחומה ,איכותית שעושה את הטיפול מכל הלב, ממלוא העומק והרצינות המתבקשת. גם התגובות של הדיירים לטיפול היו טובות, והם שיתפו עמה פעולה עמה במפגשים השבועיים במידת יכולתם אנו ממליצים על אורלי ככירופרקטית ומאחלים לה הצלחה בהמשך דרכה, אנו יודעים כי תוכל לעזור ולתרום מניסיונה לעוד אנשים שזקוקים לכך באותה אחריות ומקצועיות שעבדה אצלנו.

  לקביעת פגישת ייעוץ וקבלת מידע

  סניף מרכז:

  03-5324702

  סניף צפון:

  077-4195800

  נייד:

  053-8201495

   קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני